عواملی که هنگام خرید کفپوش باید در نظر گرفت

امروزه پارکت لمینیت جایگزین مناسبی برای چوب محسوب می شود. لمینیت ها پوشش محافظی دارند که بدون ذره ای خرابی و خسارت می توان آن ها را تعمیر و جابجا کرد. اگر با توجه به مکان مورد نظر به درستی انتخاب شود این نوع کفپوش اکثر ویژگی های کفپوش های چوبی را دارد با این تفاوت که بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. در این مقاله مواردی را که باید در نظر گرفت به اختصار توضیح داده خواهد شد.
1.    آیا در مناطق گرم و مرطوب زندگی می کنید؟
اگر در محلی زندگی می کنید که آب و هوای گرم وشرجی دارد باید با احتیاط پارکت لمینیت خود را انتخاب کنید. از آنجایی که محصولاتی چون وسن (WESEN)  و آرت فلور (ARTFLOOR)  و ترهورن (ter Hürne) در مقابل آب و رطوبت مقاوم هستند به راحتی و بدون نگرانی می توان از آن ها در کلیه مکان های همچون اتاق خواب، سالن پذیرایی، اتاق نشیمن  و ... استفاده نمود.
2.    آیا فرزند خردسال یا افراد مسن در منزل دارید؟
اگر اینطور است باید دقت کنید که پارکت لمینیتی انتخاب کنید که سطحی لغزنده نداشته باشد تا باعث افتادن و صدمه دیدن اعضاء اخنواده شما شوند. شرکت الین دکور توانسته با ارائه محصولاتی چون وسن (WESEN)  و آرت فلور (ARTFLOOR) این مشکل را نیز حل نماید.
3.    آیا به سلامت اعضای خانواده خود اهمیت می دهید؟
اگر یکی از اعضاء خانواده شما به گرد وخاک حساسیت دارد بهترین انتخاب برای شما پارکت لمینیتی است که بتوان آن را به راحتی تمیز نمود. محصولات وسن (WESEN)  و آرت فلور (ARTFLOOR) و ترهورن (ter Hürne)  را می توان به راحتی و با استفاده از تی و یا دستمال مرطوب و بدون استفاده از مواد شیمیایی تمییز و پاکیزه نمود.
4.    آیا مایلید با کمترین هزینه بهترین انتخاب را داشته باشید؟
همانطور که قبلا هم گفته شد، کفپوش ها نقش مکمل و تعیین کننده ای در ظاهر و زیبایی منزل و یا محل کار شما دارند. لذا همواره باید به این مسئله توجه نمود که پارکت لمینیتی انتخاب کنیم که با بهره بردن از سیستم نصب آسان بتواند باعث کاهش هزینه ها گردد.
5.    آیا به دنبال دوام بالا هستید؟
وقتی در جریان پارکت لمینیت هستید به دنبال نوعی باشید که دوام بالایی داشته باشد تا بتوان سال ها به راحتی و بدون دردسر از آن استفاده نمود. طول عمر بالای محصولات شرکت الین دکور (WESEN و   ARTFLOOR و ter Hürne) یکی از مزایای منحصر به فرد آن ها محسوب می شود.